Vakuumpumpis (0427) penis enlarger pump

Vakuumsūknis vīriešiem - dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, stingrības piešķiršanai, erekcijas nodrošināšanai un treniņam. Cilindra garums 20 cm, cilindra diametrs 6 cm. Komplektā ietilpst 2 manšetes - viena želejas veida, otra no elastīga silikona. Ražots no izturīga un higiēniska materiāla, viegls un ērts lietošanā.
Ražotājs: Seven creations
Pieejamība: 2 gab.
SKU: 0427-air-control-kopija
€20,00

Vakuumsūknis vīriešiem - dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, stingrības piešķiršanai, erekcijas nodrošināšanai un treniņam.
Cilindra garums 20 cm, cilindra diametrs 6 cm.
Komplektā ietilpst 2 manšetes - viena želejas veida, otra no elastīga silikona.
Ražots no izturīga un higiēniska materiāla, viegls un ērts lietošanā.

Ar sūkņa palīdzību tiek radīts vakuums tilpnē, kas ir uzvilkta vīrieša dzimumloceklim un cieši tam pieguļ. Pumpja darbība imitē sievietes maksts muskulatūras radīto sūcošo sajūtu un fellāciju (ņemšanu mutē). Vakuuma erektors jeb seksa pumpis ir caurspīdīgs cilindrs ar manšeti no mīksta materiāla, kam pievienota gumijas caurulīte ar gumijas bumbieri galā.

Dzimumloceklis jāievada cilindrā caur manšeti, kurai blīvi jāpieguļ loceklim. Izsūknējot gaisu no cilindra dzimumloceklis sāk pakāpeniski palielināties. Kad loceklis ir kārtīgi piebriedis un gatavs dzimumaktam, tad pumpī jāielaiž gaiss, lai atbrīvotu locekli seksam.