Vaginālās bumbiņas LELO Luna Beads (0160) black melni

LUNA bumbiņas ir radītas īpaši sievietēm, kuras augsti novērtē savu seksualitāti. Izveidoti kā alternatīva tradicionālajām "Geišas bumbiņām" tās (bumbiņas LUNA) palīdzēs Jums trenēt visus maksts muskuļus ar uzlabotiem Kegeļa vingrinājumiem. Nemanāmi atrodoties iekšienē, tās maigi masē, ar savām kustībām radot vibrācijas, kas, savukārt, liek muskuļiem strādāt, nodrošinot komfortablus treniņus, kas piemēroti jebkuram dienas ritmam. Šie vingrinājumi ir ļoti lietderīgi ne tikai Jūsu veselībai, bet arī palīdzēs Jums attīstīt un pastiprināt Jūsu ķermeņa erogēno zonu jutību! Komplektā ietilpst viens bumbiņu pāris - (2x 37g) bumbiņas.
Ražotājs: LELO
Pieejamība: 1 gab.
SKU: 0160-lelo-luna-beads-black
€39,00
Jūsu cena: €27,30

LUNA bumbiņas ir radītas īpaši sievietēm, kuras augsti novērtē savu seksualitāti.

Izveidoti kā alternatīva tradicionālajām "Geišas bumbiņām" tās (bumbiņas LUNA) palīdzēs Jums trenēt visus maksts muskuļus ar uzlabotiem Kegeļa vingrinājumiem. Nemanāmi atrodoties iekšienē, tās maigi masē, ar savām kustībām radot vibrācijas, kas, savukārt, liek muskuļiem strādāt, nodrošinot komfortablus treniņus, kas piemēroti jebkuram dienas ritmam.

Šie vingrinājumi ir ļoti lietderīgi ne tikai Jūsu veselībai,  bet arī palīdzēs Jums attīstīt un pastiprināt Jūsu ķermeņa erogēno zonu jutību!
Komplektā ietilpst viens bumbiņu pāris - (2x 37g) bumbiņas.