Prostatas stimulatori ar vibrāciju

Prostatas kontrakcijas orgasma laikā palīdz izspiest sēklas šķidrumu no dzimumlocekļa. Prostatas stimulēšana var radīt šo sajūtu tieši, vispār nestimulējot dzimumlocekli. Prostatas vibratori var palīdzēt stimulēt prostatu efektīvāk nekā pirksti vai citas seksa rotaļlietas.

Prostatas vibratori var nodrošināt patīkamus orgasmus

Tas ir tikai mīts, ka vibratori ir paredzēti tikai sievietēm! Prostatas vibratori var palīdzēt vīriešiem gūt neticamus orgasmus. Tie ir paredzēti lietošanai anālajā zonā, un atšķirībā no parastajiem anālajiem vibratoriem tiem ir īpaša forma, lai tie varētu pienācīgi stimulēt prostatu un neiestrēgtu taisnajā zarnā!

Kaislīga mīlēšanās, kas papildināta, izmantojot prostatas vibratoru

Prostata ir viena no vīrieša erogēnajām zonām, un to var salīdzināt ar sievietes G punktu. Prostata atrodas starp urīnpūsli un taisno zarnu: aptuveni 5-7 cm virs anālās atveres. Prostatas vibratori ir izgatavoti no silikona (kas nesatur ftalātus), un tos izmanto anāli. Prostatas vibratoriem atšķirībā no lielākās daļas anālo vibratoru ir “L” forma, lai tie varētu nodrošināt intensīvu prostatas stimulāciju. Ir pieejami dažnedažādi prostatas vibratori ar atšķirīgiem iepriekš iestatītiem vibrācijas ritmiem, vibrācijas spēka līmeņiem, dažādiem fiziskajiem parametriem (garumu, diametru un formu). Šie vibratori ir vairāk piemēroti ekspertiem, kuri vēlas izjust vēl lielāku baudu, nevis iesācējiem. Iesācējiem pirms prostatas vibratora lietošanas vajadzētu sākt ar silikona dibena korķiem, prostatas dildo vai pirkstu, lai viņi varētu lēnām un maigi izstiept anālo atveri. Ieteicams lietot daudz lubrikanta kopā ar prostatas vibratoru. Arī jūsu partneris(-e) var gūt prieku, apmierinot jūs ar prostatas vibratoru. Vibratoru var viegli iekļaut priekšspēlē - partneris varēs izjust intensīvu anālo baudu un aizraujošu starpenes stimulāciju.

Vēl kas man jāzina?

Prostatas vibratori var nebūt paredzēti iesācējiem. Ievietojot vibratoru, jābūt uzmanīgam, lai nesavainotos. Pirms lietošanas rotaļlieta ir pienācīgi jāiztīra, jo īpaši tāpēc, ka tā tiek lietota anālajā zonā. Ir ārkārtīgi svarīgi regulāri lietot rotaļlietu tīrīšanas līdzekli, jo tas dezinficē rotaļlietu. Biežākai tīrīšanai pietiek ar siltu ūdeni un ziepēm.

Interneta intīmpreču veikals Tev.lv piedāvā Jūms nopirkt vibratorius prostatas stimulātorus un citas intīmpreces!

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Vibrators Anal fantasy (1212) sarkans

Vibrators prostatas masāžai un stimulēšanai. Īpašas formas prostatas masētājs ideālam kontaktam. Izgatavots no silikona.
€23,00 €15,00