G-punkta vibratori

Neticami baudas mirkļi, pateicoties G punkta vibratoriem!

G punkts ir viena no visbiežāk sastopamajām un visvairāk uzbudinošajām seksa tēmām gan sievietēm, gan vīriešiem. Šis punkts ir nosaukts ārsta Ernsta Grēfenberga vārdā, kurš 1950. gadā atklāja šo erogēno zonu. Stimulējot G punkta zonu, sievietes var izjust ārkārtīgi intensīvas baudas sajūtas. Protams, ir arī G punkta vibratori, kas ir radīti, lai maigi un maigi apmierinātu sievietes, stimulējot šo īpašo punktu, kas nodrošina iekārojamus, reizēm, visa ķermeņa orgasmus!

Kā sameklēt G punktu?

G punkts atrodas aptuveni 4-5 centimetru attālumā no maksts ieejas pie maksts sieniņas. Patiesībā G punkts ir 1,5 līdz 2 centimetrus gara zona. Šo zonu var sajust ar pirkstu, jo tā ir raupjāka un nedaudz cietāka nekā pārējā maksts siena. Kad sieviete ir uzbudināta, audi uzbriest un kļūst ļoti jutīgi pret pieskārieniem. Tas, cik spēcīgam šim pieskārienam ir jābūt – katrai sievietei ir atšķiras. G punktu var stimulēt arī partneris, izmantojot dažādas seksa pozas. Tā kā tas nav tik vienkārši un dažkārt jums nav partnera, ir pieejami G punkta vibratori, kas stimulē šo īpašo zonu.

Dažādi G punkta vibratoru modeļi!

G punkta vibratoriem ir dažādi modeļi. Lielākoties tie ir izgatavoti no silikona vai ABS - materiāliem, kas maigi pieguļ jūsu ādai un ātri pielāgojas jūsu ķermeņa temperatūrai. Vibratorus var vadīt vai nu pašā ierīcē, vai ar tālvadības pulti. G punkta vibratoriem ir priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālajiem vibratoriem, jo to vibrācija un forma var stimulēt G punktu, kā arī klitoru un maksts zonu. Tādējādi G punkta vibratori ir īstas vispusīgas ierīces, kurām nevajadzētu iztrūkt nevienā guļamistabā. G punkta vibratoriem var būt tāda pati forma kā parastiem vibratoriem ar izliektu galu, kas uzbudina G punktu. Dubultie vibratori apmierina G punktu ar savu saliekto daļu, bet otru daļu izmanto tiešai klitora stimulēšanai, kalpojot par ieliekamo vibratoru. Vai tad var būt vēl lielāka stimulācija?

Interneta intīmpreču veikals Tev.lv piedāvā Jums iegādāties vibratorus, G-punkta vibratorus un citas intīmpreces!

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Vibrators Pretty love charles (1057) rozā

Ierīce ar pārdomātu ergonomisku dizainu un īpašu formu. Vibratora izmēri - garums 17 cm, diametrs 2,5 cm. 30 režīmi.
€35,70

Vibrators Aphrovibe intimate rabbit (0236)

Daudzfunkcionāls želejveida vibrators ar klitora stimulāciju. Desmit vibrācijas varianti.
€39,00

Vibrators Fusion Rhea (1169) sarkans

Vibrators, kas īpaši piemērots G-punkta stimulēšanai. Ierīcei ir 10 vibrāciju režīmi. Izmēri - garums 18,3 cm, diametrs 3.5 cm. Izgatavots no 100 % silikona.
€49,00 €43,00

Vibrators G-explorer (1149) rozā

Vibrators G-punkta stimulācijai. Ierīces galviņas diametrs ir 3,5-5 cm. Garums 21,5 cm.
€14,50

Vibrators G-gasm delight (1149) rozā

Vibrators G-punkta stimulācijai. Ierīces galviņas diametrs ir 2 cm.
€14,50

Vibrators H2O g-spot probe (0117) sarkans

Vibrators, kas īpaši piemērots G-punkta stimulēšanai. Izmēri - garums 23,5 cm, diametrs 3,8 cm.
€21,50

Vibrators Impulse (0094)

Silikona vibrators ar klitora stimulāciju. Atsevišķi regulējami 10 vibrāciju režīmi. USB kabelis.
€49,00

Vibrators My secret love (0081)

Stimulātors der gan sievietei, gan vīrietim. Sieviete var kairināt G-punktu un klitoru, vīrietis - prostatu, olas un citus receptorus. Pieci vibrācijas režīmi. Var droši izmantot ūdenī.
€29,00

Vibrators Pretty love John (0123)

Vibratora garums 14,6 cm, 12 režīmi.
€39,00

Vibrators Violet (0225)

Vibrators (garums 11 cm un diametrs 3 cm).
€21,50 €14,50

Vibrators Lelo IDA Wave (0320) Black melns

IDA™ Wave ir ar lietotni savienots dubultais vibrators, ko darbina divi atsevišķi motori, kas radīts tiem, kuri vēlas pakāpeniski sasniegt orgasmu. Rotējošā, ievietojamā astīte stimulē G punktu, izmantojot mūsu patentēto WaveMotion™ tehnoloģiju, kas imitē pirkstu kustības. Tajā pašā laikā lielākais uzgalis sniedz apmierinošu vibrāciju klitoram. IDA™ Wave ir 4 noklusējuma baudas iestatījumi, kurus var konfigurēt līdz pat 10, izmantojot tam paredzēto LELO lietotni. Lai gūtu patiesi brīvroku pieredzi, ļaujiet savam partnerim pārņemt ierīces vadību.
€179,00 €125,30

Vibrators LELO Mona (0304) Purple violets

MONA™ 2 ir spēcīgs G punkta stimulators ar sešiem jaudīgiem baudas iestatījumiem un izsmalcinātu dizainu ar izliekumiem visās pareizajās vietās. Izskatās vienkāršs, tomēr ir jaudīgs un intensīvs, MONA™ 2 ir ideāli piemērots tiem, kas meklē skaidrus un nekomplicētus sevis apmierināšanas veidus.
€157,00 €109,90