Erekcijas gredzeni

Erekcijas gredzeni ilgstošai baudai!

Erekcijas gredzeni ir elastīga materiāla gredzeni, kas aptver dzimumlocekli un neļauj asinīm aizplūst no dzimumlocekļa. Tas nozīmē, ka Jūs un Jūsu partnere varat baudīt stingrāku un ilglaicīgāku erekciju. Dzimumloceklis izskatīsies lielāks, un jūsu partnere nespēs no tā atraut acis. Asins koncentrācijas efekts aizkavēs Jūsu orgasmu, bet, kad tas beidzot pienāks, Jūs būiet pārsteigts par ārkārtīgi intensīvu orgasmu, ko piedzīvojāt.

Ieprieciniet savu partneri ar gredzenu!

Pastāv daudz erekcijas gredzenu variantu: tie atšķiras gan pēc formas, gan pēc izmēra. Erekcijas gredzeni bieži ir izgatavoti no silikona, taču ir arī gredzeni, kas tiek izgatavoti no metāla. Metāla gredzeni nav piemēroti iesācējiem, jo tie nav elastīgi. Regulējami gredzeni ir piemēroti iesācējiem, jo tie ērti pieguļ un vajadzības gadījumā tos var ātri novilkt. Jūs varat izmēģināt lērumu dažādu gredzenu, tiklīdz uzzināsiet, kāds diametrs jums ir nepieciešams. Erekcijas gredzenu ievieto vai nu pie locekļa pamatnes, ap dzimumlocekli, vai ap dzimumlocekli un sēkliniekiem. Ja izvēlēsieties erekcijas gredzenu ar rievām un/vai izciļņiem, tie stimulēs viņas klitoru, sniedzot viņai daudz patīkamu saldkaisles brīžus. Arī iebūvēts mazs lodes veida vibrators var palielināt baudu Jums abiem. Ļoti populāri ir locekļa gredzeni, kas ir veidoti tā, lai palielinātu arī dzimumlocekļa diametru.

Ievērojiet piesardzību!

Atcerieties, ka kopā ar gredzenu vienmēr jālieto lubrikants. Erekcijas gredzeni neļauj asinīm aizplūst no dzimumlocekļa, tāpēc, lai izvairītos no traumām, tie ir jālieto uzmanīgi. Pirms dzimumlocekļa gredzena lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju. Erekcijas gredzenu nevajadzētu lietot pārlieku bieži vai pārlieku ilgi, jo tas nav labvēlīgi dzimumloceklim. Mēs iesakām erekcijas gredzenus lietot ne ilgāk par 30 minūtēm! Nekavējoties noņemiet gredzenu, ja tas rada diskomforta sajūta vai ja sākat just sāpes. Svarīgi ir arī izvēlēties dzimumlocekļa gredzenu, kas ir piemērots jūsu dzimumlocekļa izmēram. Gredzenam nevajadzētu būt pārāk cieši pieguļošam, taču tam nevajadzētu arī noslīdēt.

Intīmpreču veikals Tev.lv piedāvā nopirkt Erekcijas gredzenus, palīgierīces un aksesuārus!

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Erekcijas gredzeni Crazy 8 (0131)

Elastīgais erekcijas gredzens - super uzbudinoši! Ar šiem gredzeniem Jūs abi sasniegsiet 100% orgasmu.
€7,00

Erekcijas gredzeni Expandable cock rings (0131) melnie

Elastīgi erekcijas gredzeni no silikona.
€7,00

Erekcijas gredzeni Glow in the dark (0131) love rings

Trīs erekcijas gredzeni. Spīd tumsā.
€7,00

Erekcijas gredzeni Malesation bead ring set (0137)

Erekciju stiprinoši gredzeni. Tas būtiski papildinās dzimumaktu, veicinot orgasma sasniegšanu. Gredzenu uzvelk pie pašas locekļa pamatnes, tad kad loceklis ir jau erekcijas stāvoklī. Izgatavots no elastīga materiāla.
€8,00

Erekcijas gredzeni Malesation diamond cock ring set (0137)

Erekciju stiprinoši gredzeni. Tas būtiski papildinās dzimumaktu, veicinot orgasma sasniegšanu. Gredzenu uzvelk pie pašas locekļa pamatnes un uz pautiem, tad kad loceklis ir jau erekcijas stāvoklī. Izgatavots no elastīga materiāla.
€8,00

Erekcijas gredzeni Power stretchy rings black (0435)

Divi super elastīgi erekcijas gredzeni, super uzbudinoši. Papildus izcilņi (ūsiņas) sasniegs Jūsu partneres baudas centru. Ar šiem gredzeniem Jūs abi sasniegsiet 100 % orgasmu.
€5,00

Erekcijas gredzeni Renegade (1107) melnie

Elastīgi erekcijas gredzeni no silikona. Izmērs - 35 mm, 40 mm, 45 mm. Krāsa melna.
€14,90

Erekcijas gredzeni Renegade (1107) sarkanie

Elastīgi erekcijas gredzeni no silikona. Izmērs - 35 mm, 40 mm, 45 mm. Krāsa sarkana.
€14,90

Erekcijas gredzeni Renegade spike rings (0127) caurspīdīgie

Divi super elastīgi erekcijas gredzeni ar papildus izcilņiem - super uzbudinoši! Ar šiem gredzeniem Jūs abi sasniegsiet 100% orgasmu.
€7,00

Erekcijas gredzeni Reversible ring set (0131) caurspīdīgie

Elastīgi erekcijas gredzeni.
€7,00

Erekcijas gredzeni Reversible ring set (0131) violetie

Elastīgi erekcijas gredzeni.
€7,00

Erekcijas gredzeni Triple c-ring (0131) caurspīdīgie

Trīs super elastīgi erekcijas gredzeni ar papildus izcilņiem - super uzbudinoši! Ar šiem gredzeniem Jūs abi sasniegsiet 100 % orgasmu.
€7,00