Zero Tolerance

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Komplekts Zero tolerance (1060) silicone

Kvalitatīvs un smuks palīgieriču komplekts prostatas stimulācijai. Produkti izgatavoti no adai piemerota un 100 and #37; droša silikona. Komplektā ietilpst and #58; - vibrators un trīs falli.
€39,00

Mute Glory Holes XL mouth (1171)

Iepakojums sevī slēpj reālistisku muti ar dzimumlocekļa galvu masējošiem izciļņiem! Diametrs elastīgs - paplašināms, bet apburoši šaurs! Komplektā DVD (ilgums 4 stundas).
€50,00

Vagīna Glory Holes XL vagina (1171)

Pikantam solo baudījumam! Iepakojums sevī slēpj reālistisku vagīnu ar dzimumlocekļa galvu masējošiem izciļņiem! Vagīna no ādu imitējoša materiāla (termoplastiska elastomēra) dziļums ir aptuveni 6,25 coles, diametrs elastīgs - paplašināms, bet apburoši šaurs! Komplektā DVD (4 stundas).
€49,80

Vagīna un ānuss Kendra (0180)

Reāla izmēra vagīna un ānuss. Mākslīgie vagīna un anus ir izgatavoti no īpaši mīksta materiāla! Izstrādājums sniedz Jums iespēju ātri sasniegt erekciju un orgasmu. Pieskaroties izstrādājumam, sajūta ir ļoti līdzīga tai, ko rada dabīgs sievietes dzimumorgāns. Mākslīgā vagīna aptver vīrieša dzimumlocekli elastīgi un ar siltumu, radot iespaidu, ka notiek tūvība ar reālu cilvēku. Komplektā 4 DVD (ilgums 4 stundas) - kopā 16 stundas!
€102,80