Womanizer

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Stimulators Womanizer (0149) liberty

Jaunais Womanizer Liberty - ūdensizturīga versija! Womanizer tehnoloģija - bezkontakta stimulāciju klitora stimulācija. To tagad var izmantot arī zem ūdens! Ieslēdziet Womanizer ar ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi. Tad, no 6 slodzes līmeņiem izmantojot plus / mīnus pogu, izvēlieties Jums piemērotu impulsu biežumu.
€97,00

Stimulators Womanizer (0150) starlet

Jaunais Womanizer Liberty - ūdensizturīga versija! Womanizer tehnoloģija - bezkontakta klitora stimulācija. To tagad var izmantot arī zem ūdens! Ieslēdziet Womanizer ar ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi. Tad, no 4 slodzes līmeņiem izmantojot plus / mīnus pogu, izvēlieties Jums piemērotu impulsu biežumu.
€67,00

Stimulators Womanizer (0361) premium white balts

Jaunais Womanizer Premium - ūdensizturīga versija! Womanizer tehnoloģija - bezkontakta stimulāciju klitoram. Tagad to var izmantot arī zem ūdens! Ieslēdziet Womanizer ar ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi. Tad, no 12 slodzes līmeņiem izmantojot plus / mīnus pogu, izvēlieties Jums piemērotu impulsu biežumu.
€189,00

Stimulators Womanizer 2GO (0159) balts

Sieviešu klitora stimulators. Rāžots Vācijā! Diskrēts veidols - izskatās kā lūpukrāsa! Klitora stimulators, kas stimulāciju veic ar gaisa plūsmas viļņiem. Sešas intensitātes pakāpes. Ierīces galviņa ir veidota no medicīniskā silikona.
€159,00