Lybry

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Lubrikants Flutschi (0670) Original 50ml

Ar šo lubrikantu Jūs iegūsiet neaizmirstamas un patīkamas mīlas stundas. Lubrikants (50 ml) nav taukains, tas ir ar patīkamu smaržu un viegli iesūcas ādā.
€5,00

Lubrikants Flutschi Anal (0714) 80ml

Krēms anālajam dzimumaktam Flutchi anal. Slidens lubrikants lietošanai anālo dzimumaktu laikā. Lietošana: 4-5 cm lubrikanta izspiest no tūbiņas un ar to iemasēt intīmajās zonās.
€10,00

Lubrikants KlatschNass sex gel (0708) 240ml

Mitrais lubrikants bez garšas un smaržas (240 ml). Pagarina dzimumaktu. Šī seksa želeja ir maksimāli kvalitatīva un tai piemīt optimālās slīdēšanas īpašības. Var lietot visam ķermenim. Līdzeklis ir caurspīdīgs, ūdens caurlaidīgs, nesatur taukus, ir bez smaržas un ir īpaši drošs ādai. Šīs līdzeklis var tikt pielietots ilgu laiku. Īpatnība - zilas potences bumbiņas ar vitamīnu E. TIKAI ĀRĒJAI LIETOŠANAI! Lietošana - vajadzīgo līdzekļa daudzumu uzlikt uz izvēlētās ķermeņa daļas un viegli iemasēt. Viegli tiek notīrīts lietojot siltu ūdeni.
€14,00

Lubrikants Klatshnass Anal (0790) 240ml

Krēms anālajam dzimumaktam. Slidens lubrikants lietošanai anālo dzimumaktu laikā. Lietošana : 4-5 cm lubrikanta izspiest no tūbiņas un ar to iemasēt intīmajās zonās.
€17,00