Intīmpreces

Intīmās rotaļlietas pieaugušajiem (palīgierīces) un ikdienas farmakoloģija (lubrikanti, stimulatori).

Seksa mantiņas ir sekojušas cilvēces attīstībai roku rokā, ir atklāti pierādījumi, ka tās (dildo jeb dzimumlocekļa imitatora veidolā) izmantoja pat pirms 28000 gadu! No sendienām līdz mūsdienām cilvēki ir lietojuši dažādus pielāgotus priekšmetus seksuālas baudas sasniegšanai.

Seksuālais piepildījums ir nozīmīga šķautne ikviena cilvēka dzīvē! Laikam ejot informētība un izpratne par seksualitāti un baudu ir uzlabojusies. Papildus pieaugušo rotaļlietām, kuru primārais mērķis ir baudas gūšana tiek ražotas un tirgotas arī seksa mantiņas, kas trenē izturību un uzlabo veselību!

Sievietes var nostiprināt iegurņa pamatnes muskulatūru ar trenažieri vai vaginālajām bumbiņām un vīrieši var masēt prostatu (ar stimulatoru vai vibrējošu stimulatoru prostatīta profilaksei un, ja nepieciešams - arī ārstēšanai) vai/un trenēt sava ķermeņa izturību (ar vakuuma pumpi dzimumloceklim). Abu augstāk minēto preču grupu eksemplāri ir mūsu veikalu sortimentā!

Seksa eksperimenti, ar mantiņām pieaugušajiem, ikdienā spēj uzlabot garastāvokli un samazināt stresu!

Intīmpreču katalogā atradīsiet plašu seksa mantiņu klāstu abiem dzimumiem. Mēs gādājam par seksa rotaļlietu kvalitāti un labākajām cenām mūsu klientiem, kā arī nodrošinām piedāvājumu, kas atšķiras no konkurentiem!

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā