EROpharm

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

EROpharm Sex energetikum 50plus (0831) 40 kapsulas

Līdzeklis potences pastiprināšanai vīriešiem pēc 50 gadiem!!!
€17,00

EROpharm TauriX (0760) Extra Strong 40ml krēms

TAURIX EXTRA STRONG ir dzimumlocekļa un sēklinieka ziede ar taurīnu un dabisku vērša sēklinieku ekstaktu. Vērtīgās kopšanas un aktīvās vielas optimāli apgādā un vitalizē Jūsu ķermeņa dzimumorganu jomu. Uzklājiet devu TAURIX EXTRA STRONG apmēram ķiršu lielimā uz dzimumloceļa un sēklinieku maisiņa un viegli iemasējiet, līdz krēms pilnīgi iesūcas. Tāpāt kā visi pārējie genitāliu kremi nav paredzēts vienlaicīgai lietošanai kopā ar prezervatīviem. Pirms prezervatīva lietošanas ļauliet produktam pilnībā iesūkties ādā vismaz 30 minutes - ta ir brīnišķīga iespēja jutekliskai partnera masāžai!
€17,00

Krēms EROpharm ClitoriX (0778) Active 40ml

Clitorix active ir moderns, vitalizējošs preparāts, tiek lietots ārīgi. Pilvērtīgās kopšanu nodrošinošās un aktīvās vielas optimāli iedarbojas uz klitoru, veicinot Jūsu dzimumteiksmi. Clitorix active sagatavo Jūs startam un pozitīvi ietekme labsajūtu un pastiprina dzimumteiksmi. Tāpāt kā visi pārējie genitāliju kremi nav paredzēts vienlaicīgai lietošanai kopā ar prezervatīviem. Pirms prezervatīva lietošanas ļauliet produktam pilnībā iesūkties ādā vismaz 30 minutes - ta ir brīnišķīga iespēja jutekliskai partnera masāžai!
€16,00

Krēms EROpharm PeniX (0760) Active 75ml

PENIX ACTIVE ir moderns, vitalizējošs preparāts dzimumlocekļa un sēklinieku kopšanai. Izmantojot PENIX ACTIVE tiek veicināta dzimumlocekļa un sēklinieku asinsrite. PENIX ACTIVE ātri novērš noguruma sajūtu, kā arī papildus nodrošina vingrumu un spējas. PENIX ACTIVE atbalsta Jūsu vīrišķigumu! Tāpāt kā visi pārējie genitāliju kremi nav paredzēts vienlaicīgai lietošanai kopā ar prezervatīviem. Pirms prezervatīva lietošanas ļauliet produktam pilnībā iesūkties ādā vismaz 30 minutes - ta ir brīnišķīga iespēja jutekliskai partnera masāžai!
€17,00

Krēms EROpharm Spanische Liebescreme (0778) 40ml

Krēms ir moderns, vitalizējošs preparāts ar multiseksa efektu abiem partneriem. Tā speciālās sastāvdaļas veicina partneru dzimumteiksmi, paaugstinot vitalitāti un labsajūtu. Tāpāt kā visi pārējie genitāliju kremi nav paredzēts vienlaicīgai lietošanai kopā ar prezervatīviem. Pirms prezervatīva lietošanas ļauliet produktam pilnībā iesūkties ādā vismaz 30 minutes - ta ir brīnišķīga iespēja jutekliskai partnera masāžai!
€16,00