Pjur

View as Grid List
Sort by
Display per page

Lubrikants Pjur (0702) analyse me 100ml

Lubrikants anālajam seksam.
€17.00

Lubrikants Pjur aqua panthenol (0770) 100ml

Lubrikants slīdamības palielināšanai, seksuālo fantāziju dažādošanai ar pantenolu.
€12.90

Lubrikants Pjur basic (0770) silicone 100ml

Koncentrēts lubrikants uz silikona bāzes.
€12.90

Lubrikants Pjur Med (0636) Premium Glide 100ml

Lubrikants Pjur Med Premium Glide uz silikona bāzes. Lubrikants mitrina ādu, padarot to samtainu un slidenu (āda nekļūst taukaina). Līdzekļa sastāvs piermērots jutīgai ādai (dermatoloģiski pārbaudīts). Piemērots lietošanai ar lateksa prezervatīviem. Sastāvā neietiplst taukvielas un eļļas. Izgatavots Vācijā.
€15.50

Lubrikants Pjur Med (0636) soft glide 100ml

Lubrikants Pjur Med soft Glide uz silikona bāzes. Lubrikants mitrina ādu, padarot to samtainu un slidenu (āda nekļūst taukaina). Līdzekļa sastāvs piermērots jutīgai ādai (dermatoloģiski pārbaudīts). Piemērots lietošanai ar lateksa prezervatīviem. Sastāvā neietiplst taukvielas un eļļas. Izgatavots Vācijā.
€15.50

Lubrikants Pjur Med (0822) Natural Glide 30ml

Lubrikants Pjur Med Natural Glide uz ūdens bāzes. Sastāvā ietiplst guaranas sveķi un augu izcelsmes glicerīns. Lubrikants mitrina ādu, padarot to samtainu un slidenu (āda nepaliek taukaina). Līdzekļa sastāvs piermērots visu tipu ādai, kā arī jutīgai ādai (dermatoloģiski pārbaudīts). Piemērots lietošanai ar lateksa prezervatīviem. Izgatavots Vācijā.
€6.90

Pjur med clean (0787) 100ml

Ražots Vācijā. Dezinficējošs seksa palīgierīču tīrīšanas līdzeklis ar izsmidzinātāju. Bez smaržas un nesatur alkoholu. Paredzēts vibratoru, bumbiņu, seksa leļļu, gumijas, stikla, lateksa, silikona un metāla seksa rotaļlietu tīrīšanai. Lietošana and #58; apsmidziniet rotaļlietu sekojot, no apmēram 20 cm attāluma (sekojiet, lai tīrāmā ierīce neizmirkst). Ļaujiet izžūt ne mazāk par 30 sekundēm. Tad rūpīgi noslauciet rotaļlietu, pārliecinoties, ka tā ir sausa vai noskalojiet ūdenī. Viens izsmidzinātāja spiediens (1 ml) ir paredzēts 5 cm2 tīrīšanai. Glabāšana and #58; novietot bērniem nepieejamā vietā. Pudelītei jābūt cieši aizvērtai. Nopietnas acu bojājumu briesmas – ja nokļūst saskarē ar acīm, nekavējoties skalot lielā daudzumā tekoša ūdens, kā arī konsultēties ar ārstu uzrādot izstrādājuma iepakojumu un etiķeti.
€12.95

Pjur superhero (0797) performance spray 20ml

Sprejs vīriešiem Superhero. Efektīvs līdzeklis ar nomierinošu iedarbību. Līdzeklis veicina ilgāka dzimumakta ritēšanu.
€19.00

Pjur superhero (0797) delay serum 20ml

Krēms vīriešiem Superhero. Efektīvs līdzeklis ar nomierinošu iedarbību. Līdzeklis veicina ilgāka dzimumakta ritēšanu.
€19.00

We vibe clean (0749) 100ml

Dezinficējošs seksa palīgierīču tīrīšanas līdzeklis ar izsmidzinātāju. Bez smaržas un nesatur alkoholu. Paredzēts We-vibe produktu tīrīšanai. Lietošana and #58; apsmidziniet rotaļlietu sekojot, no apmēram 20 cm attāluma (sekojiet, lai tīrāmā ierīce neizmirkst). Ļaujiet izžūt ne mazāk par 30 sekundēm. Tad rūpīgi noslauciet rotaļlietu, pārliecinoties, ka tā ir sausa vai noskalojiet ūdenī. Viens izsmidzinātāja spiediens (1 ml) ir paredzēts 5 cm2 tīrīšanai. Glabāšana and #58; novietot bērniem nepieejamā vietā. Pudelītei jābūt cieši aizvērtai. Nopietnas acu bojājumu briesmas – ja nokļūst saskarē ar acīm, nekavējoties skalot lielā daudzumā tekoša ūdens, kā arī konsultēties ar ārstu uzrādot izstrādājuma iepakojumu un etiķeti.
€15.65