DELTA

View as Grid List
Sort by
Display per page

Love Balls (0240) melnas

2 vaginālās bumbiņas no lateksa. Katrai bumbiņai iekšā atrodas papildus svars, kas pēc to ievadīšanas makstī, kustības rezultātā, rada vibrāciju, kas, savukārt, rada sievietei uzbudinājumu.
€7.50

Sudraba anālās bumbiņas (0430)

Anālo bumbiņu virtene and #58; 5 maza izmēra bumbiņas, apsudrabotas. Izgatavotas no plastmasas un uzvērtas uz izturīga, higiēniska diega, kura galā ir plastmasas gredzens. Vispirms bumbiņas tiek pilnībā ievadītas anusā, tad lēnām stiepjot tās ārā bumbiņas sniedz patīkamus baudas mirkļus.
€5.69

Vagīna Teenage dream (0476) vibrating

Īpaši mīksta vibrējošā mākslīgā vagīna. Izgatavota no patīkama elastīga želejveidīga materiāla rozā krāsā. Komplektā ietilpst papildus vibrējoša ierīce, kas ērti regulējama ar tālvadības pulti, vibrācijas spēka vieglai pārslēgšanai. Dziļums and #58; 15 cm, diametrs and #58; 3 cm.
€21.50

Vibrators Anal Lover v2 (0104) miesas krasā

Miesas krāsas anālais vibrators, kas izgatavots no patīkama, slidena materiāla. Ar anatomiski piemērotu formu un baudas riņķi papildus sajūtām. 20,5 cm garš un 2,5 cm diametrā.
€15.65

Vibrators Bedside companion (0129)

Vibrators ar iespēju regulēt vibrēšanas ātrumu. Izmeri and #58; 18 cm garš, 3,5 cm diametrā. Ar šā rīka palīdzību sieviete var sekmīgi atrisināt vīrieša trūkumu savā dzīvē un gultā. Dažas sievietes izmanto mākslīgo dzimumlocekli kā labu papildinošu kairinājumu arī seksā ar esošo vīrieti. Sieviete pati var noregulēt mākslīgā dzimumlocekļa stingrumu un izvēlēties, kā un cik dziļi tas ieiet viņas ķermenī. (Cena norādīta par vienu vienību).
€12.00

Vibrators Casanova Collection (0391)

Vibrators ar iespēju regulēt vibrēšanas ātrumu, rozā krāsā. Izmeri and #58; 18 cm garš, 3,5 cm diametrā. Ar šā rīka palīdzību sieviete var sekmīgi atrisināt vīrieša trūkumu savā dzīvē un gultā. Dažas sievietes izmanto mākslīgo dzimumlocekli kā labu papildinošu kairinājumu arī seksā ar esošo vīrieti. Sieviete pati var noregulēt mākslīgā dzimumlocekļa stingrumu un izvēlēties, kā un cik dziļi tas ieiet viņas ķermenī. (Cena norādīta par vienu vienību).
€15.00