Sekojiet mūsu aktivitātēm sociālajos tīklos:

Neviens neuzzinās, kas
atrodas sūtījuma pakā

Dažādas atlaides
katru dienu!

Akcija -- līdz 2019. gada 31. martam!
Pasūtījuma piegāde (neatkarīgi no tā svara) ar Latvijas Pastu visā Latvijas teritorijā tikai par 1 €!

Atlaide pastāvīgajiem klientiem* ja jaunā pasūtījuma summa pārsniedz 19.95 €!
* Ja Jūs līdz šim esat veikuši vismaz 3 pasūtījumus, tad Jūsu atlaide būs 9%!
* Ja Jūs līdz šim esat veikuši vismaz 5 pasūtījumus, tad Jūsu atlaide būs 15%!Katru darba dienu no 10.00 līdz 14.00 Jūs varat saņemt bezmaksas konsultāciju par visu preču sortimentu (par preču raksturlielumiem un to īpašibām) pie mūsu speciālista pa tālruni: 67 282 171.

Jautājumu, par pasūtīšanu, pasūtījuma komplektēšanu, apmaksu, piegādi un iepakojumu, atbildes skatieties interneta veikala sadaļās Klientu serviss un Dialogs ar pircēju.
Ielikt grozāIepirkumu grozs

Sex memory game (1045) v1


Spēles komplektā iekļauts: - 36 rozā kartītes krievu valodā - 36 zilas kartītes krievu valodā - divi spēles laukumi “Izmanto uzreiz” - spēles noteikumi krievu valodā Sex Memory Game jutekliskā versija - ar smalkām, erotiskām bildēm uzdevumu kartītēs. Dzīve ir pārāk īsa, lai ļautu rutīnai iezagties guļamistabā. Tā uzskata Latvijā tapušās pieaugušo spēles radītāji, pāris, kas savu ģimenisko prieku spēj papildināt arī ar veselīgu devu saldkaisles. Varbūt tieši tagad ir īstais laiks ļauties mazām vai lielām neķītrībām arī Tev? Sex Memory Game ir spēle pāru draiskām rotaļām, lai ikviens brīvais vakars kļūtu par atmiņā paliekošu un kaisle lāsmotu skatienā vienmēr. Ikvienam prātā mēdz iezibsnīt doma par kaut ko līdz šim nepieredzētu, kas baudu ar mīļoto cilvēku spētu padarīt vēl spilgtāku un tuvības mirkli arvien kārdinošāku. Sex Memory Game kalpos kā sava veida vidutājs, lai uzsāktu sarunu šajā delikātajā jautājumā, un lieliski noderēs turpmākiem prieka pilniem vakariem divatā. Spēle balstās uz spēlētāju spēju iegaumēt apvērstu kartīšu attēlus un atcerēties to atrašanās vietu, spēles gaitā atklājot citas kartītes. Spēles kartītes ir sadalītas krāsās: rozā - sievietei, zilas - vīrietim un katram attiecīgā komplekta ietvaros ir 18 dažādas aktivitātes baudpilnam seksam, kas atainotas vienādu kartīšu pāros. Spēlē noteikti arī laika ierobežojumi atsevišķām aktivitātēm, kā arī iespēja papildus izmantot seksa rotaļlietas un citus aksesuārus. Papildinājumi, kas noderēs, spēlējot Sex Memory Game: taimeris (vēlams ar skaņas signālu), mobilā viedierīce (mūzikas atskaņošnai un fotografēšanai/filmēšanai) un austiņas, vibrators un klitora stimulators, lubrikants, masāžas eļļa, pātadziņa, acu apsējs, roku dzelži, ledus gabaliņi. Protams, var improvizēt, un šos papildinājumus aizvietot pēc saviem ieskatiem.

Pieejamais skaits: 1

Cena: 29,95 €

Sex memory game (1045) v1

Sex memory game (1045) v1

Sex memory game (1045) v1

Ielikt grozāIepirkumu grozs

Kataloga 86 sadaļās atrodas
3375 preču nosaukumiLABI un TEV.LV iesaka oriģinālo seksa mašīnu
LABI un TEV.LV iesaka LELO produkciju

Piegāde ar Latvijas pastu
visā Latvijā, piegāde
ar kurjeru Rīgā

Neitrāls, bet drošs iepakojums. Neviens neuzzinās, kādas preces atrodas pakā!

Katru dienu atlaides dažādām preču grupām!

Jūsu informācijas konfidencialitāte mūsu
datu bāzē

Drošs un uzticams interneta veikals. 16 gadu interneta komercijas pieredze — interneta veikals "Tev.Lv" strādā kopš 2002. gada!

Salonu "LABI" tīkls ir lielākais intīmpreču tirgotājs Latvijā! Pieredze kopš 1993. gada — 25 pieredzes gadi ļauj mums piemeklēt Jums vislabākās preces!

Sekojiet mūsu aktivitātēm sociālajos tīklos:

Intīmpreču interneta veikals Tev.Lv satur dažādus seksuāla rakstura materiālus un nav paredzēts personām, kas jaunākas par 18 gadiem!

Интернет-магазин интим товаров Tev.Lv содержит графические материалы сексуального характера,
и не предназначен к просмотру лицам, не достигшим 18 лет!

KLIENTU SERVISS  |  DIALOGS AR PIRCĒJU  |  PREČU MEKLĒŠANA  |  LABI PAKALPOJUMI  |  VIPSEXSHOP.LV  |  RAKSTI

2002 — 2019 © Tev.Lv

Iepirkumu grozs
0,00 € (0)
Iepirkumu grozs

ADVERTISING

Cenu salīdzinājums interneta veikalos Akcijas,Kuponi, Atlaižu kuponiAkcijas, Kuponi, Atlaižu kuponi Gudriem.lv Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini cenas portativajiem datoriem 318 Latvijas interneta veikalos.Salidzini cenas portativajiem datoriem 318 Latvijas interneta veikalos. hackers counter system on-line.lv E-komercija Online_commerce_trade